Az áramkimaradások menetrendje október 28-ára, 29-ére és 30-ára

Az áramkimaradások menetrendje október 28-ára, 29-ére és 30-ára

A tervezett munkálatok miatt a következő településeken és időpontokban várható áramkimaradás október 28-án, 29-én és 30-án


2019. 10. 28., hétfő

1.

Szabadka

Dimitrije Tucović 8.

08:00—13:00

2.

Szabadka

Radojka Lakić, Dilj, Split 15., 16., Isidora Sekulić (Zagorje és Jelena Četković között)

08:45—14:15

3.

Szabadka

Nada Dimić szakasza: 36., 38., 40., 42.

09:15—11:15

4.

Szabadka

Bihać, Hedrich Károly 1., Első felkelés 26. Đorđe Natošević 38., Njegoš 41., 43., 44., 48., és a környéken

09:30—10:30

5.

Szabadka

Bukovica, Aranđelovac (Mihajlo Pupin és Sava Kovačević között), Kizúr István (Šantić és Aranđelovac között), Sava Kovačević (Aranđelovac környékén)

11:00—12:00

6.

Szabadka

Belgrádi út 85., 87., Nada Dimić 19., 21.

11:30—13:30

7.

Szabadka

Ljubica Ivošević, Nadežda Petrović, Keleti szőlőskertek 104., Majsai út (az említett utcák környékén)

12:30—13:40

8.

Kaponya

Tanyák (Szabadka felé)

09:00—13:00


2019. 10. 29., kedd

1.

Szabadka

Dilj, Split 15., 16., Isidora Sekulić 32—85.

08:45—14:15

2.

Szabadka

Marija Bursać szakasza: 14—30. (páros oldal) és 11— 21. (páratlan oldal), Branko Radičević (Marija Bursać és Szent Katalin között)

09:00—10:20

 

3.

Szabadka

Karađorđe út szakasza (Mesterházy Kálmántól Travnikig) Mesterházy Kálmán, Niš, Vareš, Hajduk Veljko, Petar Svačić, Stevan Filipović eleje (Antun Mihanovićig), Cvetko Manojlović, Luka Perković

09:15—11:15

4.

Szabadka

Bajai út (Gaj és Triglav között), Luka Perković (a Bajai út környékén)

11:00—12:20

5.

Szabadka

Sutjeska 130.

13:00—14:30

6.

Palics

Béke, Tuki ugarok 17., 18., 19., 19/A, Testvériség-egység 2—20., Radanovac 2—13., Testvériség-egység körút 1., 15., 18., 21., nagyradanováci tanyák sz. n., Horgosi út 3., és a környéken

09:30—10:15

7.

Palics

Sóstó, Ludasi sor, palicsi tanyák, 49., 51., 54. 55. új, József Attila, Hajdújárás, Horgosi út, és a környéken

10:30—11:30

8.

Bácsszőlős

Majtényi Mihály, Papp Pál szakasza, Belgrád, és a környéken

12:00—12:45

9.

Andrásmező
(Tomislavci)

Sava Božić 1—12., Lika 1., 2., 3., 13., Belgrád 1—25., Nikola Tesla 7., és a környéken

10:00—13:00


2019. 10. 30., szerda

1.

Szabadka

Sterija (Arsenije Čarnojević és Plitvice között, Temes, Arsenije Čarnojević, Plitvice (Sterija környékén), növényzet metszése

08:00—10:00

2.

Szabadka

Majsai út 192., 207., 209., 211., 213., Isidora Sekulić 1—8.

09:00—12:00

3.

Szabadka

Lazar Bačić, Šime Tikvici, Moslavina 5., 7., Igman, Velenje szakasza (Moslavinától a végéig), Pere Tumbas Hajo, Užice, Száva, Mayer Ottmár szakasza (Leskovac és Velenje között)

09:15—11:15

4.

Szabadka

Mura, Bányász, Plato Dobrojević (Jovan Paču és Starina Novak között), Josip Zelić vége, Feketics és Starina Novak, és a környéken

11:20—12:20

5.

Szabadka

Moslavina, Első ötéves terv, Matoš, Andrija Kujundžić, Igman eleje, Ulmer Gáspár (Szergej Jeszenyin és Moslavina között), Szergej Jeszenyin 1—19., Ivan Antunović 64/A, 66., 68.

11:30—13:30

6.

Szabadka

Isidora Sekulić 5., 9., 9/A, 12., 14.

12:00—14:30

7.

Bácsszőlős

Május 1-je 16., 17., 20., 21.

09:45—11:45

8.

Andrásmező
(Tomislavci)

Belgrád 12—39., Felszabadulás napja 1—33.

09:00—12:00

9.

Sebesics

Tavankút 456.

09:30—10:30

 Elektrovojvodina szabadkai áramelosztó részlege

Szeretne értesülni, ha új cikk jelenik meg Áramszünetek rovatunkban? Iratkozzon fel értesítőnkre!

E-mailben értesíteni fogjuk Önt az új cikkekről. Feliratkozáshoz kérjük adja meg a nevét és az e-mail címét.

Hozzászólások

Kapcsolódó cikkek

Az áramkimaradások menetrendje október 28-ára, 29-ére és 30-ára
  • Elektrovojvodina szabadkai áramelosztó részlege
  • 2019.11.22.
  • LXXIV. évfolyam 47. szám
Az áramkimaradások menetrendje október 28-ára, 29-ére és 30-ára
  • Elektrovojvodina
  • 2019.11.18.
  • LXXIV. évfolyam 46. szám
Facebook

Támogatóink