Az áramkimaradások menetrendje július 8-ára, 9-ére és 10-ére

Az áramkimaradások menetrendje július 8-ára, 9-ére és 10-ére

A tervezett munkálatok miatt a következő településeken és időpontokban várható áramkimaradás 2019. július 8-án, 9-én és 10-én


2019. 07. 08., hétfő

1.

Szabadka

Ivo Lola Ribar (9., 11.), Eszperantó (Május 1. és Ivan Broz között), Mirko Bogović 34/A, Ivan Broz (1—14/A), Joó Lajos (Ivan Broz és Mirko Bogović között) a környéken

08:00—11:00

2.

Szabadka

Nagy Imre (Studenica és Lifka Sándor között), Lifka Sándor (Partizán bázisok és Bartók Béla között) a környéken

08:15—09:15

3.

Szabadka

Tolmin 1.

09:00—10:30

4.

Szabadka

Nyitott (Thurzó Lajos és Bartók Béla között), Nagy Imre (páros, 76—88.), (páratlan, 121— 135.) Thurzó Lajos 52. a környéken

09:30—10:30

5.

Szabadka

Karađorđe út (Prága és Metóhia között)

13:00—14:30

6.

Palics

József Attila egyes részein, Hajdújárás (Lopudtól Hajdújárás felé), 49. új 19. új, Palicsi tanyák 294. a környéken

08:30—09:30

7.

Palics

Pálma (85—111.), Mező (1—29/B ) a környéken

09:45—10:45

8.

Sebestyénegyház
(Šebešić)

Pásztor, Mérgesi tanyák, Nyugati ugarok

11:00—12:30

9.

Alsótavankút

Ivan Sarić, 26. új, Matko Vuković szakasza, Ivo Lola Ribar, Rade Končar, Jovan Zmaj, 27. új, Nikola Tesla, Jovan Mikić, Žarko Zrenjanin, Radić fivérek, Marko Orešković eleje, 24. új eleje 27. újig, Mijo Mandić, Jugoszláv

08:15—13:15

10.

Felsőtavankút

Tavankút, Felsőtavankút, Razmanj út, Budanov, Bisni, Vermes, Petar Zuber út a környéken

14:00—18:00


2019. 07. 09., kedd

1.

Szabadka

Solohov (Grgo Ćevapović és Dragiša Mišović között), Karintia, Andrija Medulić (Karintia környékén)

08:00—10:00

2.

Szabadka

Laták István (6—16.), Jakšić 24.

09:15—10:30

3.

Szabadka

Rednek része (Lajčo Budanović püspöktől Dinko Zlatarićig) Zombori út része (Zágráb és Lajčo Budanović püspök között) Zágráb 10., 12., 21.

11:00—12:00

4.

Bácsszőlős

Az egész településen

09:00—13:00

5.

Bácsszőlős

Bortermelő része

13:00—14:30

6.

Felsőtavankút

Az egész településen

08:15—13:15

7.

Alsótavankút

Alsótavankút része (a temető és Sajc felé a környéken)

14:00—18:00


2019. 07. 10., szerda

1.

Szabadka

Illír, Luka Botić, Kalmár Jenő (Dózsa György és Travnik között), Zrínyi és Frangepán (Dózsa György és Illír között) a környéken

08:00—09:00

2.

Palics

József Attila vége, 49. új és környéke, Szegedi út (Ohridtól az autóút felé) és környéke

09:00—13:00

3.

Hajdújárás

Az egész településen, Noszán és a környező tanyákon

09:00—13:00

4.

Bácsszőlős

Bácsszőlős része Hajdújárás felől

09:00—13:00

5

Alsótavankút

Ivan Sarić, 26. új, Matko Vuković része, Ivo Lola Ribar, Rade Končar, Jovan Zmaj, 27. új, Nikola Tesla, Jovan Mikić, Žarko Zrenjanin, Radić fivérek, Marko Orešković eleje, 24. új eleje 27. újig, Mijo Mandić, Jugoszláv

08:15—13:15

6.

Felsőtavankút

Tavankút, Felsőtavankút, Razmanj út, Budanov, Bisni, Vermes, Petar Zuber út a környéken

14:00—18:00

 

Szeretne értesülni, ha új cikk jelenik meg Áramszünetek rovatunkban? Iratkozzon fel értesítőnkre!

E-mailben értesíteni fogjuk Önt az új cikkekről. Feliratkozáshoz kérjük adja meg a nevét és az e-mail címét.

Hozzászólások

Kapcsolódó cikkek

Az áramkimaradások menetrendje július 8-ára, 9-ére és 10-ére
  • Elektrovojvodina
  • 2019.12.13.
  • LXXIV. évfolyam 50. szám
Az áramkimaradások menetrendje július 8-ára, 9-ére és 10-ére
  • Elektrovojvodina
  • 2019.12.11.
  • LXXIV. évfolyam 49. szám
Facebook

Támogatóink