home 2024. július 24., Kinga napja
Online előfizetés
Az áramkimaradások menetrendje augusztus 29-ére és 30-ára
Elektrovojvodina
2019.08.28.
LXXIV. évf. 35. szám
Az áramkimaradások menetrendje augusztus 29-ére és 30-ára

A tervezett munkálatok miatt a következő településeken és időpontokban várható áramkimaradás augusztus 29-én és 30-án:


2019. 08. 29., csütörtök

1.

Szabadka

Louis Armstrong, Vujkov Bálint 44., 46. és 48., Alma 41., Uskok 134. és 135-től a végéig, Romain Rilland (Dr. Vinko Perčić) 76. és 81-től a végéig

08:30—09:30

2.

Szabadka

Milutin Uskoković (Kiss Ernő és Tanitó között, Tanitó 21.

09:30—11:30

3.

Szabadka

Bar, Forgács Dezső 1., 2., 3., 5., 8., Felső 33., 35., 37., 38., 40., Edvin Zdovc 35—79., Krapina (Edvard Kardelj és Mohácsi között)

09:40—10:40

4.

Szabadka

Kumrovec, Zsáki József, Cseresznye, Koper 57—62., 95—102. Krapina szakasza (Cseresznye és Zsáki József között,Romain Rolland 36—43., 70—71., Nyugtalan rónaság 28–40.

10:50—11:50

5.

Szabadka

Maribor, Nišava, Temesvár, Prahovo, Čajetina, Don, Bruk Mátyás, Romain Rolland 24—33., Kun Béla 14/A-tól a végéig, Koper 97—124.

12:00—13:00

6.

Szabadka

Stevan Filipović (Petar Svačić és Antun Mihanović között, Luka Perković eleje

12:30—13:30

7.

Kelebia

Csépe Imre, Edvard Kardelj (elejétől a Csépe Imréig)

09:00—11:00

8.

Sándori tanyák

Békovai út 4—65., Sándori tanyák 25—97., Futaki út 1—43., 367. új 49. és a környék

08:45—09:45

9.

Sándori tanyák

Sándori tanyák (Szabadka, a második kanyar környéke)

10:00—11:00

10.

Sándori tanyák

Zentai út 184—305., 7. új 1., 6. új 3. és 4., Sándori tanyák 129/A, 135/A, 137/A, 146. és a környék.

11:05—12:05

11.
Sándori tanyák
 Palicsi tanyák 277., Ludas 277/B
12:10—13:10

2019. 08. 30., péntek
 
1. Szabadka Senj, Adria 1. és 3., Blaško Rajić 43., Prešern (a Belgrádi út és Ivan Antunović között, Đuro Stantić (Nada Dimić és Adria között), Skerlić (Blaško Rajić és Adria között), Belgrádi út (Blaško Rajić és Bajnat között, (Nada Dimić (a Belgrádi út és Skerlić között), Forrás 26—32., Ivan Antunović 130. és 134. 08:30—10:30
2. Szabadka Lovćen, Mosor, Mitar Bakić, Gradišćan, Ada (Plata Dobrojević és Lovćen között) 08:45—09:45
3. Szabadka Edvin Zdovc Valjevóig, és 37-től Krapináig 09:00—12:00
4. Szabadka Louis Pasteur 2., 4., 8., Slobodan Penezić Krcun 20—21-ig, Anna Frank 1. 13:00—14:00
5. Felsőtavankút Rézmány út 1086., Petar Zuber út 995., Felsőtavankút 1092., Vermes 982—991. és a környéken 09:00—13:00
6. Alsótavankút Ivan Sarić, 26. új, Matko Vuković szakasza, Ivo Lola Ribar, Rade Končar, Jovan Zmaj, 27. új, Nikola Tesla, Jovan Mikić, Žarko Zrenjanin, Radić fivérek, Marko Orešković és 24. új eleje a 27. újig, Mijo Mandić, Jugoszláv 08:30—11:00
7. Felsőtavankút Alsótavankút része a temető és Sajc felé, valamint a környéke 11:30—14:00


 

Hozzászólások
Hozzászólások
0
Hozzászólás küldése
1000 karakter áll rendelkezésére
A megjegyzésekben kifejtett vélemények a hozzászólások szerzőinek magánvéleményei, és nem tükrözik az internetes portál véleményét. A megjegyzéseket moderáljuk és jóváhagyjuk az általános szerződési feltételeknek megfelelően.
Támogatóink
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabjuk a tartalmakat és reklámokat, hogy működjenek a közösségi média funkciók, valamint hogy elemezzük a weboldal forgalmát. Bővebben a "Beállítások" gombra kattintva olvashat.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat..