home 2024. május 26., Fülöp napja
Online előfizetés
Az áramkimaradások menetrendje 2023. augusztus 22-én és 23-án
Elektrovojvodina
2023.08.21.
LXXVIII. évf. 33. szám
Az áramkimaradások menetrendje 2023. augusztus 22-én és 23-án

A tervezett munkálatok miatt a következő településeken és időpontokban várható áramkimaradás 2023. augusztus 22-én és 23-án

2023.08.22. kedd

Hajdújárás

9.05—12.00 Boris Kidrič (30—34.)

Királyhalom-Nosza

11.4512.45 Az Egység és Munkás szakasza

10.45—11.45 Suplyák (635/A—657.), Nosza (633—665.), környékbeli tanyák

09.45—10.45 Suplyák—Nosa (602., 605., sz.n.), Nosza (579—667.), Palics—Nosza 622., Suplyák (581/A—625.)  a környékkel

08.45—09.45 Kizúr István, Igman, Vasút, Ady Endre, tanyák

Szabadka

12.20—13.30 Erdut, Zorka, Nyugati szőlőskertek, El nem kötelezettek, Dr.Bodrogvári Ferenc, Sutjeska, Nikola Demonje.

11.00—11.20 Drina, Györgyčn, Zadar (Skerliće és Ivan Antunović között), Ivan Antunović (54—58.), Sergej Jesenjin 5.

Csantavér

09.00—10.00 Szélmalom, Ifjúság (39., 41., 43.), Zombor 54.,  Vasút tér (30., 33.), Bajmok (1., 3., 5.)

 

2023.08.23. szerda

Szabadka

09.05—12.00 Futak, Szőregi út (19—43., és 367.). Új (21—30.) a környékkel

Csantavér

09.15—14.15 Tito Marsall 40., Jugoszláv Néphadsereg, Kanizsa, Május 1., József Attila, Engels, Élmunkás, Vásártér, Zentai, Arany János, Karl Marx, Lenin, Proletár

Bácskossuthfalva

10.40—12.00 Gróf Széchény István, Bálint Károly

Pacsér

08.40—10.00 Koszóvó (Felszabadulás tér és Jovan Mikić között), Vinogradar, Zmaj Jova, Takovo, Doli, Száva, Bakar, Szabadság tér, Branko Radičević, Kordun, Fruška gora, Füldműves, Keskeny, Köztársaság tér, Szerb, Svetozar Marković, Batina, Csonoplyai, Munkás, Duna, Dózsa György, Tito Marsall, Mellék, Horvát, Partizán, Baranya, Bolmány Adria, Bajai, Petőfi Brigád, Lenini (Bajai és Masaryk között), Boris Kidrič, Malom, Iskola, Új, Testvériség egység, Zöld, Magyar, József  Attila, Ómoravica, Szlovén, Krati, Sima, Vasútas

Hajdújárás

11.45—12.45 Királyhalom, Palics tanyák 482/A., Hajdújárás egy szakasza,  Tanya 427.

10.45—11.45 Május 1. (8—30/A.), Preszpa tó (12—62.), Petar Popović Aga 

09.45—10.45 Boris Kidrič (45—98.), Ivan Cankar, Szarajevó (37—63/A.)

08.45—09.45 Preszpa tó (1—9.),  Žarko Zrenjanin, Szarajevó (3—36.), Május 1. (1—15)

Nagyfény

09.00—10.00 Zmaj Jova (12—37.), Belgrádi út (16., 18., 20., 313.)

Szabadka

13.00—14.00 Vlagyimir Majakovszkij  (35., 37.)

11.00—12.00 A Zrínyi és Frangepán 37., Travnik (1—19/A.)

Elektrovojvodina szabadkai áramelosztó részlege

Hozzászólások
Hozzászólások
0
Hozzászólás küldése
1000 karakter áll rendelkezésére
A megjegyzésekben kifejtett vélemények a hozzászólások szerzőinek magánvéleményei, és nem tükrözik az internetes portál véleményét. A megjegyzéseket moderáljuk és jóváhagyjuk az általános szerződési feltételeknek megfelelően.
Támogatóink
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabjuk a tartalmakat és reklámokat, hogy működjenek a közösségi média funkciók, valamint hogy elemezzük a weboldal forgalmát. Bővebben a "Beállítások" gombra kattintva olvashat.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat..