home 2024. április 18., Andrea napja
Értékes győzelem
2021.07.26.
LXXVI. évf. 29. szám

Győzelemmel rajtolt az Európa-bajnok, olimpiai bronzérmes szerb női kosárlabda válogatott.

Marina Maljković lányai az első két negyedet megnyerték, a harmadikban azonban a kellemetlen kanadaiak egyenlítettek, és záró tíz percet 45-45-ös eredménnyel várta a két együttes. Az utolsó játékrészben a szerbek sebességet váltottak és végül 72-68-as győzelmet ünnepelhettek a juharlevelesek felett. A csoport másik mérkőzésén Spanyolország 73-69 arányú győzelmet aratott Dél Korea felett.

Fotó: Tanjug/AP Photo/Charlie Neibergall