Sikersoroló
2021.08.17.
LXXVI. évf. 32. szám
Sikersoroló

A szabadkai Jovan Jovanović Zmaj Általános Iskola 3. c osztálya a mögöttünk álló, igencsak rendhagyó tanévben sem tétlenkedett. Ennek bizonyítéka az alábbi lista, melyben Grubanov Martinek Emília tanító néni — akinek fáradhatatlan munkáját Szent Száva-díjjal ismertek el az idén — a diákjai sikereit vette sorra.

I. félév:

A magyarországi Muzsikál az Erdő Alapítvány rajzpályázatán Perlaki Noel elnyerte az Erdei Bölcs díjat.

— A Fehéroroszországban 15. alkalommal meghirdetett rajzpályázaton Csákány Petra érmet, míg Varga Polyák Boglárka oklevelet kapott rajzáért.

— A Kladnóban (Csehország) 31. alkalommal meghirdetett Kladnói Mókuska elnevezésű nemzetközi rajzpályázaton Nagy Kanász Kata 1. díjas lett.

Erdélyi Pataki Máté a Zala Megyei Vadászszövetség díjában részesült.

— A Zala Megyei Kormányhivatal online rajzpályázatán Ahmetagić Hana különdíjas lett.

Perlaki Noel arany minősítésű oklevélben részesült egy Japánban meghirdetett nemzetközi rajzpályázaton.

— A topolyai Családfa Egyesület által meghirdetett rajzpályázaton Ahmetagić Hana 1., Kecskés Benedek pedig 2. helyezett lett.

— A Népkör MMK meseíró pályázatán a legjobb meséért járó díjat Babcsányi Léna érdemelte ki, a rajzpályázaton pedig Erdélyi Pataki Máté 2. díjban részesült.

— A Smile Nagycsaládos Egyesület rajzpályázatán Ahmetagić Hana 1., míg Kecskés Benedek 3. lett.

— A Mátra Természeti Értékei elnevezésű rajzpályázaton Mačković Tatjana, Nagy Kanász Kata és Kecskés Benedek 2. helyezést ért el.

— Az Országos Magyar Vadászkamara Győr-Moson-Sopron megyei területi szervezete által meghirdetett rajzpályázaton Varga Polyák Boglárka és Ahmetagić Hana díjban részesült.

— A Vajdasági Magyar Pedagógusok Egyesületének rajzpályázatán Nagy Kanász Kata és Mačković Tatjana kiemelt arany minősítésben, míg Varga Polyák Boglárka, Losonc Bence és Ahmetagić Hana arany minősítésben részesült.

— A Smile Nagycsaládos Egyesület rajzpályázatán Varga Polyák Boglárka és Erdélyi Pataki Máté 1., Csákány Petra pedig 2. díjas lett.

— A budapesti Állatorvos-tudományi Egyetem által meghirdetett rajzpályázaton Mačković Tatjana 3. helyezést ért el, míg Perlaki Noel különdíjban részesült.

— A belgrádi Gyermekközpont online rajzversenyén Gombás Tamás 1. díjas lett.

— Az iskolanapi rajzversenyen Ahmetagić Hana 1. helyezett lett.

— A magyarországi Nemzetstratégiai Kutatóintézet rajzpályázatán az alsósok korcsoportjában Babcsányi Léna 2. helyezést ért el.

— A topolyai Családfa Egyesület által meghirdetett rajzpályázaton Perlaki Noel különdíjas lett.

— A hajdújárási Rózsa Sándor Civil Szervezet rajzpályázatán Varga Polyák Boglárka 2. helyezett, Mačković Tatjana és Erdélyi Pataki Máté pedig különdíjas lett.


Az eredményes kis csapat

 

II. félév:

A budapesti Innovációs és Technológiai Minisztérium rajzpályázatán Erdélyi Pataki Máté és Kecskés Benedek különdíjas lett.

— A Szabadkai Közegészségügyi Intézet rajzpályázatán Erdélyi Pataki Máté 1. díjas lett.

Ahmetagić Hana 1. helyezésben részesült a Szent Száva-napi irodalmi és képzőművészeti pályázaton, melyet a szabadkai Jovan Mikić Általános Iskolában rendeztek meg.

— A topolyai Családfa Egyesület által meghirdetett rajzpályázaton Erdélyi Pataki Máté 1. helyezett, míg Babcsányi Léna különdíjas lett.

— A szabadkai Smile Nagycsaládos Egyesület rajzpályázatán Erdélyi Pataki Máté 1., míg Kujundzsity Leon 3. díjban részesült.

— Egy budapesti rajzpályázaton Babcsányi Léna, Varga Polyák Boglárka, Mačković Tatjana, Vince Krisztofer, Tot Hunor, Perlaki Noel, Csákány Petra, Kecskés Benedek, Kujundzsity Leon és Ahmetagić Hana lett díjazott.

Ahmetagić Hana 3. díjas lett a magyarországi Országos Magyar Vadászkamara által meghirdetett nemzetközi rajzpályázaton.

— A topolyai Logos Keresztény Gyülekezet képzőművészeti pályázatán Erdélyi Pataki Máté 1., Mačković Tatjana pedig 2. díjas lett.

— А magyarországi Mörk Magyar Óriásnyúl Tenyészet nemzetközi rajzpályázatán Nagy Kanász Kata különdíjas lett.

Erdélyi Pataki Máté karikatúrája 1. helyezett lett a Mali Pjer elnevezésű országos rajzpályázat körzeti megmérettetésén.

— A székesfehérvári Szent István Hitoktatási és Művelődési Ház által meghirdetett rajzpályázaton Csákány Petra és Erdélyi Pataki Máté 1., míg Ahmetagić Hana 2. helyezett lett.

Gombás Tamás arany minősítésű oklevélben részesült egy Japánban meghirdetett nemzetközi rajzpályázaton.

— Az újvidéki Gyermekközpont és a Neven gyermeklap közös rajzpályázatán Erdélyi Pataki Máté díjazott lett, míg Varga Polyák Boglárka dicséretben részesült. Emília tanítónő is díjat kapott a minőségi munkákból álló kollekcióért.

— A csantavéri Ecocarma rajzpályázatán Babcsányi Léna és Kecskés Benedek 2., míg Ahmetagić Hana 3. helyezett lett.

— A kecskeméti Hírös Agóra rajzpályázatán Mačković Tatjana különdíjat kapott.

— A Niši Tanítók Egyesületének országos rajzpályázatán az alsós tanulók korcsoportjában Csákány Petra 3. díjas lett.

— A szerbiai Oktatási, Tudományos és Technológiai Fejlesztési Minisztérium, valamint a Szerb Nővérek Köre közös rajzpályázatán Perić Andor 2. díjas lett, míg Reményi Milán dicséretben részesült.

Csákány Petra díjazott lett egy Ukrajnában meghirdetett nemzetközi rajzpályázaton.

— A VATT Színek és formák elnevezésű fotópályázatán a 3. és 4. osztályosok korcsoportjában Kecskés Benedek alkotása dicséretben részesült.

— Az V. Mesélő Népkör — Népmesefesztivál képzőművészeti pályázaton a 3. c osztály kollektív előadói díjban részesült. Erdélyi Pataki Máté egyéni előadói díjat érdemelt ki, míg Varga Polyák Boglárka a legjobb mesének járó díj tulajdonosa lett.

— Az ÁMV-n Ahmetagić Hana 1. helyezést ért el képzőművészetből.

— A Romániában meghirdetett nemzetközi rajzversenyen Mačković Tatjana 1. helyezett lett.

— A szerbiai Oktatási, Tudományos és Technológiai Fejlesztési Minisztérium és a Vöröskereszt országos szervezetének közös rajzpályázatán az alsós tanulók korcsoportjában Erdélyi Pataki Máté 3. díjban részesült.

— Az újvidéki Zmaj Játékok kísérő rendezvényeként meghirdetett országos szintű rajzpályázaton Tot Hunor 2., míg Babcsányi Léna 3. díjban részesült.

— Az Út a Boldogsághoz Magyarország által meghirdetett rajzpályázaton Ahmetagić Hana és Kecskés Benedek elnyerték a Legjobbak a Jók Között díjat.

— A Hét Nap hetilap rajzpályázatán az alsós tanulók korcsoportjában Varga Polyák Boglárka 1. díjas lett, míg Babcsányi Léna, Csákány Petra és Losonc Bence különdíjban részesült.

Szeretne értesülni, ha új cikk jelenik meg Jó Pajtás rovatunkban? Iratkozzon fel értesítőnkre!
E-mailben értesíteni fogjuk Önt az új cikkekről. Feliratkozáshoz kérjük adja meg a nevét és az e-mail címét.
Hozzászólások
Hozzászólások
0
Hozzászólás küldése
1000 karakter áll rendelkezésére
A megjegyzésekben kifejtett vélemények a hozzászólások szerzőinek magánvéleményei, és nem tükrözik az internetes portál véleményét. A megjegyzéseket moderáljuk és jóváhagyjuk az általános szerződési feltételeknek megfelelően.
Támogatóink
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabjuk a tartalmakat és reklámokat, hogy működjenek a közösségi média funkciók, valamint hogy elemezzük a weboldal forgalmát. Bővebben a "Részletek mutatása" gombra olvashat.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat..