home 2026. július 17., Endre napja
Online előfizetés
Magyarország nem nyújt katonai támogatást Ukrajnának
(MTI)
2026.07.08.
LXXXI. évf. 27. szám
Magyarország nem nyújt katonai támogatást Ukrajnának

Magyarország se fegyvert, se csapatokat, se katonai támogatást nem nyújt Ukrajnának - jelentette ki a magyar miniszterelnök a török fővárosból küldött, a Facebook-oldalán közzétett videóüzenetében.

A NATO csúcsértekezletén tartózkodó Magyar Péter Facebook-oldalán kiemelte: Magyarország továbbra is kizárólag humanitárius eszközökkel segíti Ukrajnát.

Nyitókép: Facebook/Magyar Péter

Hozzászólások
Hozzászólások
0
Hozzászólás küldése
1000 karakter áll rendelkezésére
A megjegyzésekben kifejtett vélemények a hozzászólások szerzőinek magánvéleményei, és nem tükrözik az internetes portál véleményét. A megjegyzéseket moderáljuk és jóváhagyjuk az általános szerződési feltételeknek megfelelően.
Támogatóink
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabjuk a tartalmakat és reklámokat, hogy működjenek a közösségi média funkciók, valamint hogy elemezzük a weboldal forgalmát. Bővebben a "Beállítások" gombra kattintva olvashat.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat..