home 2025. április 24., György napja
Online előfizetés
Július 7-éig megnyílhat a Belgrád-Szabadka gyorsvasút
Pannon RTV
2025.04.24.
LXXX. évf. 17. szám
Július 7-éig megnyílhat a Belgrád-Szabadka gyorsvasút

Ezt Aleksandar Vučić szerb államfő jelentette be a Pink televízió műsorában.

Miután elkészül a teljes pálya, három óra alatt el lehet majd jutni Belgrádból Budapestre. A szerb főváros és Szabadka közötti rész már kicsivel több mint két hónap múlva átadható lesz - tette hozzá az államfő.

Fotó: Aleksandar Vučić Facebook-oldala

„Szorgalmasan kell dolgoznunk. Sok utat építünk, hiszem, hogy ezek fontos dolgok az embereknek” – mondta Vučić.

Hozzászólások
Hozzászólások
0
Hozzászólás küldése
1000 karakter áll rendelkezésére
A megjegyzésekben kifejtett vélemények a hozzászólások szerzőinek magánvéleményei, és nem tükrözik az internetes portál véleményét. A megjegyzéseket moderáljuk és jóváhagyjuk az általános szerződési feltételeknek megfelelően.
Támogatóink
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabjuk a tartalmakat és reklámokat, hogy működjenek a közösségi média funkciók, valamint hogy elemezzük a weboldal forgalmát. Bővebben a "Beállítások" gombra kattintva olvashat.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat..