A 2024. november 1-én, Újvidéken történt tragédia áldozatainak tiszteletére emlékművet állítanak. Ehhez a hozzátartozók is beleegyezésüket adták.
A Tanjug azt írja, a hozzátartozók azt szeretnék, ha az emlékmű a társadalmi felelősségvállalás jelképe lenne, amellett, hogy maradandó emléket állít az elhunytaknak.
Fotó: MTI/EPA/Andrej Cukic
Az újvidéki városi képviselő-testület nemrég elfogadta a tartományi székváros polgármesterének kezdeményezését az elhunytak nevével ellátott emlékmű létrehozásáról.
Forrás: Pannon RTV, Tanjug