home 2024. április 18., Andrea napja
Online előfizetés
Az áramkimaradások menetrendje 2023. szeptember 12-én és 13-án
Elektrovojvodina
2023.09.11.
LXXVIII. évf. 36. szám
Az áramkimaradások menetrendje 2023. szeptember 12-én és 13-án

A tervezett munkálatok miatt a következő településeken és időpontokban várható áramkimaradás 2023. szeptember 12-én és 13-án

2023.09.12. kedd

Szabadka

►08.50—14.00 Dositej, Đuro Daničić, Bánát, Felkelés (15-ig), Belgrád (páros oldal - a Vladimir Gortanig, és páratlan 9. és 13.), Gabrić Béla (23.)

►10.45—11.45 Bjelovar (22—52.), Foča (1—20.), Sziváci (10., 12.), Raška (41—59.), Baranya (64—78.)

►09.45—10.45 Foča (18., 20., 21.), Krušedol (3—43.), Sziváci út (2—6.), Franjo Kluza (27—40.), Kolašin

►08.45—09.45 Baranya (80—90.), Raška (60—72.), Bjelovar (51—68.), Krušedol (44—59.), Franjo Kluz (42., 46.), Batina (Franjo Kluz és Baranya között)

 

Kelebija

►09.00—10.00 Herczeg János, Edvard Kardelj (45., 47., 49., 50., 51., 53., 54., 56., 58/A., 331., 332., 333., 333/A., 333/B.)

►11.00—12.00 Skadarlija és Josip Kolumbo és környéke

►13.00—14.00 Edvard Kardelj (a Gesztenyéig), Bécsi, Balzac, Groča, Csépe Imre, Herczeg János, Josip Kolumbo,Skadarlja, Batajnica, Munk Artúr, Pék, Szőlő, Koper, 10. Új, Montenegró, Sárgabarack, Körte, Szűcs, Galagonya, Szép, Fekete homo, Birsalma, Augusztus 15., Kizur István, Mélykúti, Platon, Szaloniki, Sonja Marinković, Neil Amstrong, Orgona, Gesztenye, Július 4. és környéke

 

Palics

►09.45—10.45 Horgosi (156., 158-Dukat, 109—191.), Palicsi tanyák (8—17., 23-Anplast, 28., 30., 138., 150.), Sóstó (2—16.), József Attila (77., 79.), Hajdújárás (294—384/C.), 55. Új (3—42.), 49.Új (1—29.), Sóstó (7., 9., 11., 15., 18.), Ludasi-sor (209.)

 

Hajdújárás

►09.45—10.45 Dózsa György, Boris Kidrič, Iskola, Gubec Máté, Palics-tanyák, Horgosi (221.), Kostolányi Dezső, Körös, Csépe Imre, Petőfi Sándor, Ifjúsági brigádok, Vuk Karadžić, Ifjúsági, Hajdujárás (182—226., 251—483.), Vasút (17., 21., 121., 418.), Vágner-sor, Kastély, Haver-sor, Boris Kidrič (46., 48.), "Talanterem", Fekete-sor, Tőzegláp környéke

 

2023.09.13. szerda

Szabadka

►09.05—14.00 Stevan Filipović 34., Augusztus Cézár (1—4.), Požarevac, Karađorđe (15—92.), Csikós Béla (17—34.), Travnik (20., 38.), Petar Svačić (Karađorđe és Vareš között), Mesterházi Kálmán eleje, Mayer fivérek 56.

►08.45—11.00 Ivan Antunović  a Dinko Šimunović-tól a Belgrádiig, Dinko Šimunović, Morava, Ibar, Drina, Györgyén, Zadar és Blaško Rajić (Ivan Antunović és Skerlić között), Idrija, Nada Dimić (Ivan Antunović és Skerlić között), Adria, Đuro Stanrić és Skerlić (Adria ás Ivan Antunović között), Jaša Ignjatović, Dragutin Domjanić, Sergej Jesenjin (3—21.) és környéke

►11.00—12.00 Lola Vohl (Rutányi István és Josip Šokčić között), Rutányi István (15. és 17.), Josip Šokčić 20.

 

Györgyén

►13.00—14.00 Marsall Tito (13., 15., 17.), Vladimir Nazor (85—101.)

 

Palics

►09.05—12.00 55. Új és környéke

►15.00—16.00 Virág, Jasenovac és Dubrovnik és Nikola Tesla és környéke

 

Hajdújárás

►09.00—10.00 Orgona, Július 4. az Orgonáig

Elektrovojvodina szabadkai áramelosztó részlege

Hozzászólások
Hozzászólások
0
Hozzászólás küldése
1000 karakter áll rendelkezésére
A megjegyzésekben kifejtett vélemények a hozzászólások szerzőinek magánvéleményei, és nem tükrözik az internetes portál véleményét. A megjegyzéseket moderáljuk és jóváhagyjuk az általános szerződési feltételeknek megfelelően.
Támogatóink
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabjuk a tartalmakat és reklámokat, hogy működjenek a közösségi média funkciók, valamint hogy elemezzük a weboldal forgalmát. Bővebben a "Beállítások" gombra kattintva olvashat.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat..