A tervezett munkálatok miatt a következő településeken és időpontokban várható áramkimaradás 2022. július 7-én és 8-án
2022.07.07. csütörtök
Szabadka
►08.40—10.00 Edvin Zdovc (Uskoktól a Bajai sínig), Nyírfa, Uráltó (Nyírfáig), Macedón, Mohács (Uskoktól), Nyugtalan Rónaság, Aleksinac, Krapina, Faragó Dezső, Bar, Brestovac, Antonije Hadžić, Romain Rolland, Gerson Miklós, Nagykápolna, Cseresznye, Zsáki József, Kumrovec, Čedo Žic, Koper, Kun Béla, Šabac, Prahovo, Nišava, Uskok vége
►10.30—11.30 Radoje Vujošević (13—35., 16—30.), Szilágyi Erzsébet 20., Antun Suturović (12., 19.)
Radanovác
►11.00—12.00 Martonos (7—31.)
Palics
►08.45—10.45 Vikendtelep
Palics
►09.00—10.00 Bar (17—50.)
Mérges
►13.00—14.00 Ivan Mažuranić (8—397.), Mérges sz.n.
Bajmok
►12.20—13.30 Szabadka, Kis Legelő 3., Nagy Legelő sz.n.
Bácskossuthfalva
►14.00—15.00 Új sor, Völgy, Jászkisér 2., Idős Kovács Gyula 2., Árok (1., 2., 3., 4., 6.), Kossuth Lajos (10—52.) és környéke
2022.07.08. péntek
Szabadka
►08.30—11.30 Zentai út az autópályáról bevezető és kivezető szakaszán (kelet)
►13.00—14.00 Edvin Zdovc (Valjevotól és 37-től a Krapináig)
Kelebia
►09.00—10.20 Csávoly, Tölgy (35., 41.), Május 1-e (20.), Lipar (92., 98.), Edvard Kardelj út 49.
►11.00—12.20 Szaloniki, Bécs (Szaloniki és Neil Armstrong között), Pék (5., 6., 10.), Sonja Marinković (16., 72/C)
Békova
►08.30—11.30 Békova úti szállosok és környéke (Kuckalove-iskola)
Gabrić
►08.30—11.30 A település és a környező tanyák
Sándori szállások
►08.30—11.30 Sándori szállások és környéke a bevezető úton az autópálya mellett (kelet)
Ludas
►08.30—11.30 Ludasi szállások és környéke a bevezető úton az autópálya mellett (kelet)
Verušić
►09.00—10.30 A település és a környező szállások
Pacsér
►11.00—12.00 Koszovó (Felszabadulás tér és a Jovan Mikić között), Szőlőtermesztő, Jovan Zmaj, Takovo, Doljska, Száva, Bakarska, Szabadság tér, Branko Radičević, Kordun, Fruška Gora, Földműves, Keskeny, Szerb Köztársaság tér, Svetozar Marković, Batina, Csonoplya, Munkás, Duna, Dózsa György, Marsall Tito tér, Sporedna, Horvát, Partizán, Baranya, Bolmán, Adriai-tenger, Baja, Petőfi Brigád, Lenin, Boris Kidrič, Malom, Iskola, Új, Testvériség-egység, Zöld, Magyar, Szlovén, Rövid, Lapos, Vasút.
►13.00—14.00 Petőfi Brigád, Temető, Adria, Baranya, Partizán, Bolmán, Lenin ésBoris Kidrič eleje
Elektrovojvodina szabadkai áramelosztó részlege