Május 14-én, csütörtökön 19 órától SzekerEST elnevezésű rendezvénysorozat következő vendégeként a szabadkai születésű Birkás Krisztiánt köszönthetjük, aki elhozza nekünk Afrikában megélt különleges kalandjait. Krisztián nem csupán turista volt: Kenya, Tanzánia, Botswana és Zambia útjait járva testközelből ismerte meg a kontinens lüktetését, sokszínű kultúráját és az ott élő emberek vendégszeretetét. Egy inspiráló, élményekkel teli előadásra hívjuk, ahol első kézből hallhatja ezeket a rendkívüli történeteket, valamint Krisztián elhozza nekünk az utazásai során készített fotókat is egy kiállítás keretében.
Az eseményen való részvétel ingyenes, de előzetes regisztrációhoz kötött. Jelentkezni a +381(0)24-672-110-es telefonszámon, a szla.pr@szla.org.rs e-mail-címen vagy a Szekeres László Alapítvány Facebook-oldalán üzenetben lehetséges.
![]()