A vajdasági színházak ezen a héten is változatos előadásokkal várják a közönséget. A Kosztolányi Dezső Színházban bemutató is lesz.
A Szabadkai Népszínház Magyar Társulata kedden este Somogyi Gyula – Eisemann Mihály – Zágon István: Fekete Péter című darabját játssza.
![]()
Szombaton a Zentai Magyar Kamaraszínház vendégjátékát tekinthetik meg az érdeklődők a Népszínház Jadran színpadán. William Shakespeare: Sok hűhó semmiért című darabja fél nyolckor kezdődik.
A szabadkai Kosztolányi Dezső Színház pénteken este mutatja be Horváth Panna – Szenteczki Zita: a Szépség meggyilkolása című darabját.
Az első ismétlőelőadás vasárnap lesz.
Az Újvidéki Színházban ezen a héten az Ifjusági Színház vendégjátékával készülnek. Branislav Nušić műve, a Hajduci című előadása szombaton és vasárnap is megtekinthető.
A Szabadkai Gyermekszínházban vasárnap 11 órától a Játssz velem című előadással várják a közönséget.