A Spartacus Hegymászó Sportklub versenyzői hat érmet nyertek Belgrádban, az országos bajnokság 4. fordulójában, melyen 10 klub 55 versenyzője vett részt. Medgyesi Ádám a nehézségi és a gyorsasági mászásban is aranyérmet nyert, Kis Réka gyorsaságiban 1. lett, nehézségiben pedig a dobogó harmadik fokára állhatott.
Ezüstérmet nyert Szabó Gergely nehézségi mászásban, míg Šarčević Emma szintén nehézségi mászásban bronzérmet szerzett. A szabadkai sportmászók további eredményei: Szabó Gergely (gyorsasági, 10. hely), Šarčević Emma (gyorsasági, 5. hely), Ivana Rajkovača (gyorsaságiban és nehézségiben 4. hely), Mijat Mazić (nehézségiben 7., gyorsaságiban 5. hely), Tadija Čokorilo (nehézségiben 8., gyorsaságiban 5. hely), Relja Rajčić (nehézségiben 11., gyorsaságiban 7. hely).
![]()
Fotók: Spartacus Hegymászó Sportklub
![]()
![]()
![]()
![]()