Az áramkimaradások menetrendje október 7-ére, 8-ára és 9-ére

Az áramkimaradások menetrendje október 7-ére, 8-ára és 9-ére

A tervezett munkálatok miatt a következő településeken és időpontokban várható áramkimaradás október 7-én, 8-án és 9-én


2019. 10. 07., hétfő

1.

Szabadka

Zombor, Vuk Mandušić 43., 45., 47.

09:00—10:00

2.

Szabadka

Cankar, Gundulić (Marko Orešković és Vladimir Gortan között)

09:10—11:00

3.

Szabadka

Velebit

09:45—10:45

4.

Szabadka

Ohrid 3—30.

10:30—11:50

5.

Szabadka

Palmotić

11:30—12:30

6.

Szabadka

Bihać, Hendrih Károly 1., Első felkelés 26., Đorđe Natošević 38., Njegoš 41., 43., 44., 48., és a környék

12:20—13:40

7.

Szabadka

Anton Aškerc (Teslától Šantićig)

13:00—14:30

8.

Palics

Szaloniki, Horgosi út szakasza (Szaloniki és 43. új között), 43. új, és a környék

09:15—11:15

9.

Bácskossuthfalva

Pacséri út szakasza 37—67., 52—70., Gyöpszél 1.

09:00—12:00


2019. 10. 08., kedd

1.

Szabadka

Zvonimir király, Kolubara, Gundulić 7., 69., 96.

09:00—10:30

2.

Szabadka

Borivoj Mišić (Rutai István és Josip Šokčić között), Rutai István, Josip Šokčić (Lola Vohl és Petar Horvacki között

09:10—10:20

3.

Szabadka

Edvin Zdovc (Uskoktól a Bajai vasútig), Nyírfa, Urál (a Nyírfáig), Macedón, Mohács (az Uskokig), Nyugtalan rónaság, Aleksinac, Krapina, Faragó Dezső, Bar, Brestovac, Antonije Hadžić, Romain Rolland, Gerson Miklós, Nagykápolna, Cseresznye, Zsáki József, Kumrovec, Čedo Žica szakasza, Koper, Kun Béla, Šabac, Prahovo, Nišava, Uskok vége

09:15—12:15

4.

Szabadka

Uskok, Vujkov Bálint, Spanyol harcosok, Alma, Szőlő

09:30—11:30

5.

Szabadka

Metohija (Stevan Mokranjac és Stevan Filipović között), Marko Marulić (Metohija és August Cesarec között)

11:10—12:20

6.

Szabadka

Daruvar, Žablja, Belgrádi út (Szabó Géza és Antun Suturović között)

11:00—12:30

7.

Szabadka

Vasko Popa, Gölöncsér, Szabó, Proletár brigádok, és a környék

13:00—14:30

8.

Szabadka

Ljubica Ivošević, Nadežda Petrović, Keleti szőlőskertek 104., Majsai út szakasza (az említett utcák környékén)

13:00—14:20

9.

Mišićevo

Tanyák 10—18.

09:00—11:30


2019. 10. 09., szerda

1.

Szabadka

Louis Amstrong, Vujkov Bálint 44., 46., 48. Alma 41., Uskok 134-től és 135-től a végéig, Romain Rolland, Dr. Vinko Perčić 76-tól és 81-től a végéig

09:15—11:15

2.

Palics

53. új, 50. új szakasza, 52. új szakasza

11:00—12:30

3.

Palics

Marko Orešković 40—44.

09:00—10:30

4.

Palics

Vermes Lajos (Yachting környékén)

13:00—14:30

5.

Šebešić

Pásztor, Mérgesi tanyák, Nyugati ugarszöglet

09:30—10:30

6.

Aleksa Šantić

Lika, Hercegovina,Tesla, Iskola, Nyolcadik vajdasági rohambrigád, Zombori út szakasza, Branko Ćopić szakasza, Magyar, Északi, Szaloniki önkéntesek, és a környék

09:00—13:00

 

Szeretne értesülni, ha új cikk jelenik meg Áramszünetek rovatunkban? Iratkozzon fel értesítőnkre!

E-mailben értesíteni fogjuk Önt az új cikkekről. Feliratkozáshoz kérjük adja meg a nevét és az e-mail címét.

Hozzászólások

Kapcsolódó cikkek

Az áramkimaradások menetrendje október 7-ére, 8-ára és 9-ére
  • Elektrovojvodina
  • 2019.12.08.
  • LXXIV. évfolyam 49. szám
Az áramkimaradások menetrendje október 7-ére, 8-ára és 9-ére
  • Elektrovojvodina
  • 2019.12.04.
  • LXXIV. évfolyam 48. szám
Facebook

Támogatóink