Az áramkimaradások menetrendje október 17-ére

Az áramkimaradások menetrendje október 17-ére

A tervezett munkálatok miatt a következő településeken és időpontokban várható áramkimaradás október 17-én


2019. 10. 17., csütörtök

1.

Szabadka

Stevan Sremac, Stalać, Vatroslav Lisinski 8—22., 13—19.

08:00—09:00

2.

Szabadka

Szegedi út 69., 71.

08:30—09:30

3.

Szabadka

Georgij Dimitrov (Preradović és Ürögi hágó között), Pirot 2., 4., Preradović 17., 18.

08:45—09:15

4.

Szabadka

Dr. Bodrogvári Ferenc 79—165., El nem kötelezettek 139—220., Nyugati szőlőskertek 134., 135., 9. új 229., 242., 279.

09:00—10:00

5.

Szabadka

Sutjeska, Köteles 5., 10., 11.

09:15—10:15

6.

Szabadka

Žarko Zrenjanin (Tolsztojig)

09:30—10:00

7.

Szabadka

11. új, Nyugati szőlőskertek 117-től a Jovan Mikić útig

10:15—11:15

8.

Szabadka

Višegrad 15-től és 16-tól

10:15—12:15

9.

Szabadka

El nem kötelezettek, Proletár brigádok

10:30—11:30

10.

Szabadka

Proletár brigádok 74.

11:00—11:30

11.

Szabadka

9. új, Nyugati szőlőskertek, Bodrogvári Ferenc és Proletár brigádok

11:30—12:30

12.

Szabadka

Szeder, Proletár brigádok, Zorka

11:45—12:45

13.

Szabadka

Proletár brigádok sz. n.

11:45—12:45

14.

Szabadka

Dr. Bordogvári Ferenc 79—167., 102—174. (a Masterplast felé)

13:45—14:15

15.

Radanovác

Peščara (Fehér galamb és Gyümölcs között), Gyümölcs (Peščara és Martonos között), Martonos (Temerin és Gyümölcs között), Temerin, Fehér galamb eleje

11:00—14:30

16.

Radanovác

Muskátli, Mező, Peščara szakasza

13:30—14:00

17.

Bajmok

Jugoszláv néphadsereg szakasza, Lázár cár eleje (Malomig), Malom, Mijo Mandić, Partizán (Kiskápolnáig), Kosovo tér, Zrinyi szakasza (Kis utcáig), Dombos, Karađorđe, Ivo Lola Ribar (Jugoszláv néphadsereg és Dombos között), Strossmayer 2—14., Tito marsall tér, Trumbić, Moša Pijade, Mažuranić, Jug Bogdan, Tomislav király, Zsák, Gundulić, Napos, Radić fivérek, Preradović, Dózsa György, Ifjúsági, Jovan Zmaj, Marko Orešković, Kačić, Gubec Mátyás, Svetozar Miletić, Takarító, Pacséri sor, Kossuth Lajos és környéke

09:00—13:00

Elektrovojvodina szabadkai áramelosztó részlege

Szeretne értesülni, ha új cikk jelenik meg Áramszünetek rovatunkban? Iratkozzon fel értesítőnkre!

E-mailben értesíteni fogjuk Önt az új cikkekről. Feliratkozáshoz kérjük adja meg a nevét és az e-mail címét.

Hozzászólások

Kapcsolódó cikkek

Az áramkimaradások menetrendje október 17-ére
  • Elektrovojvodina
  • 2019.11.18.
  • LXXIV. évfolyam 46. szám
Az áramkimaradások menetrendje október 17-ére
  • Elektrovojvodina
  • 2019.11.17.
  • LXXIV. évfolyam 46. szám
Facebook

Támogatóink